Iluminada y eterna, enfurecida y tranquila (myroslava) wrote,
Iluminada y eterna, enfurecida y tranquila
myroslava

Вікно у минуле

Відчуття досить дивне, навіть якесь відморожене викликає в мене споглядання цих двох сторінок:

640 Email Addresses of Businesses in Ukraine

і - ооооо -

Miscellaneous Ukrainian E-mail Addresses (An assorted list of email addresses from Ukraine found at
ktts.kharkov.ua.(129.69.8.13))


На першій дається інструкція:
The list of e-mail addresses of some business firms in Ukraine is like to phonebook. The e-mail is quite efficient tool of communication. In order to send the message from the USA to some local e-mail address in Ukraine, for example to yaro@trimex.chernovtsy.ua you need to use actually yaro%trimex.chernovtsy.ua@relay.ussr.eu.net and similarly for any local e-mail address of sort ?@?.?.ua (which should be transformed into ?%?.?.ua@relay.ussr.eu.net).
Best wishes in Business.

Тобто, навіть в і-мейлі мала місце бути заміна коліс у вагонах...

Але викладання просто списку розрізнених адрес (можливо, то було половина адрес, що реально юзалися в той час на території України) - це капєц :) В епоху інформаційного перевантаження сама думка викликає в мене головний біль :). Нещодавно я також десь нагребла інструкцію з користування Інтернетом. Там була наведена адреса, на яку треба було написати, аби у відповідь автоматично отримати список усіх сайтів, що існували.

Ви собі уявляєте?

Брама була серед перших трьох-п'яти сайтів, які я відвідала, залишившись восени 2000 р. під час поїздки Німеччиною разом з політичними фондами сама ув освітньому центрі фонду Фрідріха Науманна у містечку з населенням у 274 особи десь у Саксонії, коли всі інші поїхали кудись, а я залишилась через серйозну застуду з майже повною втратою голосу і відтак пізнала, що таке Інтернет.

З того часу Брама майже не змінилася (принаймні візуально). І вони натурально все ще постять якісь новини... І дбайливо зберігають список 640 бізнесових і-мейл адрес і колекцію просто адрес, які є. Афігєть.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 9 comments