?

Log in

No account? Create an account

Fri, Feb. 27th, 2009, 11:59 pm
Навіщо люди ходять дивитися комедії?

Здавалося би, придумана і зрежисована причина посміятися - це не тру сміх, несправжнє подовження життя.

На цьому тижні була на черговій політичній дискусії, організованій одним політичним фондом. Отримала, як то кажуть, купу лулзів. Особливо доставляв трохи відомий в інтернет-сферах стратег Сергій Дацюк. Переказувати немає сенсу, я просто про те, навіщо ж дивитися фільми, коли життя цікавіше. Причому я жодним чином не хочу сказати, що пан Дацюк дурень; просто, не знаю, в ситуації, яка є критичною за багатьма параметрами, в людей, яких доля привела до необхідності професійно займатися продукуванням відповідей, хід думок заходить у такі хащі, що не смішно це вже не може бути. В даному випадку все зводилося до, фігурально кажучи, жидомасонської змови і закликів і самим створити змову, для симетричної відповіді.

Як сказано, Дацюк не дурень і принаймні був притомний. На відміну від оцього:

Тож, як можна будувати банкову систему на негативних зв'язках ділових регуляцій? Кожна система, якщо хоче вижити, мусить бути саморегульованою, щоби збалансувати все, і злодійство також.

Таке злодійство бездарне, бо йде до своєї загибелі. Нема ніяких причин для руху капіталів з Кіпру в Україну. Україна зайшла в глухий кут. Німецький шлях-це добрі палиці, а італійський-червоні бригади. Ніяких позик, бо грошей забагато.


Є лише питання, що курив редактор, який прийняв таке для публікації на сайті. Що курив аффтар, я не питаю, бо в нього безспірно термінальна стадія зараження Naegleria fowleri. Але редактор... Невже ярличок "професор" (воно там підписалося як "професор") і присутність зовнішньо схожих на лівацькі закликів "ввести декларування купівлі дорогих іноземних автомобілів" виправдовує опублікування настільки очевидної брєдятіни? "Тим більше, що солома-це густо упаковані полімерні молекули глюкози аж до кристалічної соломи, а тому на сьогодні нас не з'їли мікроби." Ні, принаймні професора - все ж з'їли. А разом з ним вони з'їли більшість його коментописців, окрім двох, один з яких, наївний юнак, що досі вважає, що в статтях повинен бути зміст, і він його має віднайти, чесно написав, що нічого не зрозумів, а другий вже досяг нірвани "не в бровь, а в глаз" написав, що Х.К. Андерсен відпочиває.

Майже припинивши приділяти увагу політичній сфері (лише в тій мірі, як потрібно для роботи) і - відповідно до цього - читати тексти, що продукуються новинно-аналітичними сайтами, я лише іноді "вилажу" у світ політичних дискусій, в навколополітичну інформаційну сферу. Цього тижня порція реготу була... здорова?

Але, може, все-таки треба вибирати собі джерела реготу, які одночасно не б'ють десь з тилу, з підсвідомості, досить нехорошими передчуттями. Бо це все обличчя цієї країни.

Треба накачати собі американських комедій. Хто за мною, може почати з Idiocracy.

Sat, Feb. 28th, 2009 12:34 am (UTC)
alex_dignus

як на мене, Дацюка надто серйозно не треба сприймати :) _іноді_ він каже/пише цікаві речі і... це все. 90% інформації, що ним продукується - це інформаційний шум.

а цього "професора" на ЕП я навіть не став читати, коли побачив кілька перших рядків) виявляється - правильно зробив) я сам колись працював в редакції і можу сказати, що коли нічого нормального немає, щоб виконати план, іноді редактору доводиться ставити фігню. хоча, в данному випадку, на місці цього редактора я б краще не виконав план :)

Sat, Feb. 28th, 2009 11:28 am (UTC)
myroslava

> _іноді_ він каже/пише цікаві речі і... це все. 90% інформації, що ним
> продукується - це інформаційний шум.

Ну, десь такого висновку я і дійшла. В контексті мого посту можу відмітити дві речі: 1) сприйняття цього інформаційного шуму, коли більше нема куди подіти вечір, подовжує життя способом реготу; 2) але ж він, блін, один з тих, хто щиро вважає, що він створить стратегію для країни...

> хоча, в данному випадку, на місці цього редактора я б краще не виконав план :)

йолкі-палкі, це ж не паперова газета, де треба кров з носу заповнити смугу... реально не розумію.

Sat, Feb. 28th, 2009 11:39 am (UTC)
alex_dignus

я теж не дуже розумію це) ще б забивали пробіли в плані статтями різних там міських божевільних про вічний двигун чи прихід 8ї раси гг)

Sat, Feb. 28th, 2009 12:17 pm (UTC)
iozhikov

Бачив це оголошення (це ж фонд Гайнріха Бьолля?). Але вже слухав їх попередню дискусію, про ідентичність, відмітив низький рівень (а там був один фаховий учасник, на відміну від цього Дацюка) і вирішив не тратити час.

Sat, Feb. 28th, 2009 12:44 pm (UTC)
myroslava

Насправді я думаю, що було би несправедливо називати це "низьким рівнем". В поточній ситуації сеорйозні і продумані виступи на фоні загальної неможливості сприйняття цих ідей середовищем реальної політики є ще більше безсенсовими і тому є двічі "унылыми". А мене до думок і висновків дуже часто стимулює саме фігня. Як подумаєш, чому саме це фігня, так і отримаєш якесь просвітлення.

Захід був насправді веселим, декілька виступів з місця були би більше на твій смак (наскільки я можу оцінити) і підняли би рівень у твоєму сприйнятті.

Просто країна вже перетворюється на театр абсурду, і уникнути його проявів неможливо ніде. Ось воно і вилазить - то на дискусіях, то у так званих ЗМІ.