?

Log in

No account? Create an account

Tue, Nov. 10th, 2009, 10:02 pm
трошки передвиборчого

Я бачу, у кандидати зареєструвався Рябоконь. А де ж Ігор Шевченко? Чому війна Алої та Білої Троянд не продовжується і на цьому фронті?

А обличчя Пабата на тій фотці в мене чомусь викликає асоціації з Джеффом Ґолдблюмом на початку фільму "Муха". Таке ж меланхолійно-віще обличчя...

В обчєм, це все цирк і маразм. Я буду голосувати не проти всіх, я буду голосувати за принаймні марну ймовірність зміни персоналії - просто зміни персоналії, не більше, бо це теж важливо і на даному етапі майже єднодосяжно. За зовсім марну голосувати не буду. За таку-сяку буду. Якщо буде не ліньки, за деякий час розроджуся постом, чому я не сприймаю позицію "проти всіх" (колись вже писала про це, але є бажання висловити трохи інакше).

Але це коли буде час і натхнення :). Життя вирує.

Tue, Nov. 10th, 2009 09:20 pm (UTC)
iozhikov

Зміна персоналії майже гарантована, якщо вірити опитуванням (а я їм вірю). Приблизно 30-15-8-8 -- суттєво змінити проценти вже неможливо.

Tue, Nov. 10th, 2009 09:22 pm (UTC)
iozhikov

Персоналія президента зміниться, персоналія премєра залишиться та сама. Але інтрига (на жаль) цим не обмежується.

Tue, Nov. 10th, 2009 11:15 pm (UTC)
myroslava

нє, ну я маю на увазі заміну персоналії на ту, яка не посідає зараз посад і яка не балотувалася раніше.

я розумію, що це примарно, але хоч спробувати.

я теж вірю опитуванням, але є прецеденти - ні, не сфальшованих чи поганих опитувань, а зміни народом (особливо тієї частни, що не визначилася) своєї думки буквально в останні пару тижнів (коли опитування вже не проводять). Те, що в Києві друге місце займе Турчинов, а не Кличко, ніхто реально не очікував. БЮТ у 2002 р. наростив свої відсотки за останні тижні з десь трьох до бл. семи (чи скільки тоді було) Тобто і палка стріляє раз на рік. Я ні на що не сподіваюсь, і це навіть якось по-блюзнірськи називати сподіванням, це так - розрахунок на статистичні відхилення.