typing

Apple Strikes Back

Ну, усі ґаджетомани вже почули про те, у що втілилася Apple Tablet, що воно буде вміти і скільки коштувати.

Я собі замислилася над тим, чи хотіла би я собі таку штуку. Висновок такий же, як і в двох представників сайту mobile-review.com — щось воно мені нікуди не лізе, і не можу я собі уявити, як воно зробить мені життя легше чи почне виконувати функції, які наразі не виконуються чи виконуються погано. Тягати з собою незручно, для цього є айПод. Вдома є ноутбук. Навіщо?

Зробити висновок, що Apple серйозно помилився з першим пунктом у ланцюжку маркетинґу — вирішенні, який продукт ми робимо і для кого? Ну так, вирішити, що ми розумніші за Стіва Джобса, справді спокусливо. Але щось мені здалося, що тут не все так просто, і я замислилася над тим, на що справді націлений iPad — саме на що (як наслідок відповіді на питання "на кого").

Для мене відповідь — у ціні, і в тому, що під час презентації було підкреслено, що спочатку планували ціну десь під тисячу баків, але потім передумали.

“What should we price it at? We’re going to price it under $1,000 which is code for $999.
“We had a very aggressive price goal because we want to put this in the hands of a lot of people. … I am thrilled to announce to you that the iPad pricing is not $999 but $499.”

Возрадуйтєсь! Скоро між клінічними ламерами та людьми, які справді знають, навіщо їм комп'ютер та як з ним працювати, знову з'явиться різниця, яка зникла з того часу, як комп'ютер почали купувати всі кому не ліньки, чому посприяло те, що Майкрософт націлився на відкриту архітектуру, і комп'ютерні компоненти стали робити будь-які китайці, і компи стали дешеві. Віднині (це почнеться з Америки) першим комп'ютером для школоти та їхніх бабусь і дідусів стане не Dell. Цим першим — і в багатьох випадках єдиним — "комп'ютером" стане Apple iPad. На ньому можна лазити по Інтернету, мати і-мейл, і там дофігіща ігор. Це те, для чого комп'ютер юзає 80% популяції. Цій частині популяції більше не потрібен комп'ютер, якщо майже за порівняну ціну можна мати більш "intimate" (© Steve Jobs) штуку, яка ще й займає менше місця і є портабельною.

Ми на порозі переформатування ринку (і "міграції капіталу" за Адріяном Сливоцьким). Комп'ютери скоро знову стануть супутниками професіоналів. Абсолютно логічно, що просунуті люди не зрозуміли, а навіщо їм ця фігня. А от біомаса почне купувати iPad, цей iPad задовольнить їхні потреби, і після цього ПК їм буде абсолютно непотрібний. Майкрософт дивиться на майбутнє, в якому їхня продукція потрібна все меншій кількості людей.

Apple відігрався за 80-ті і 90-ті.
onward

Передвиборча балада про відповідальність

Як і обіцяла, хочу ще раз спробувати текстуально висловити моє ставлення до позиції, яка називається "проти всіх" або "не піду на вибори". Не плекаю особливої надії, що це справді зрушить когось, хто вже зробив такий "вибір", але вважаю, що маю спробувати, з тих самих міркувань, з яких я вважаю, що треба йти на вибори і голосувати за якогось кандидата, а не малювати на бюлетені щось протилежне до смайликів або писати "п***раси".

Отже, осьо вам маленька і доволі тупенька притча — настільки проста, що то, напевно, навіть нижче вашої гідності таке читати. Але зробіть над собою зусилля.

Collapse )
pray

Є інвайти на Google Wave

Якщо хто ще не на Ґуґл Вейв, але туди хоче, залиште свою і-мейл адресу коментом. Коменти скриняться, жеби ваші дорогоцінні адреси не стали жертвою різноманітних ботів.
  • Current Mood
    quixotic quixotic
curious fish

трошки передвиборчого

Я бачу, у кандидати зареєструвався Рябоконь. А де ж Ігор Шевченко? Чому війна Алої та Білої Троянд не продовжується і на цьому фронті?

А обличчя Пабата на тій фотці в мене чомусь викликає асоціації з Джеффом Ґолдблюмом на початку фільму "Муха". Таке ж меланхолійно-віще обличчя...

В обчєм, це все цирк і маразм. Я буду голосувати не проти всіх, я буду голосувати за принаймні марну ймовірність зміни персоналії - просто зміни персоналії, не більше, бо це теж важливо і на даному етапі майже єднодосяжно. За зовсім марну голосувати не буду. За таку-сяку буду. Якщо буде не ліньки, за деякий час розроджуся постом, чому я не сприймаю позицію "проти всіх" (колись вже писала про це, але є бажання висловити трохи інакше).

Але це коли буде час і натхнення :). Життя вирує.
sad&bleak

Темрява наступає...

Енну кількість часу тому (не знаю, коли точно) в Швеції прийняті зміни до законодавства, у зв'язку з якими я знаю принаймні один торент-сайт, який змушений терміново переїжджати.

Боюся за thepiratebay.org :(
Де я братиму другу половину 5-го сезона Хауза, коли він вийде?
  • Current Mood
    aggravated aggravated
sad&bleak

Навіщо люди ходять дивитися комедії?

Здавалося би, придумана і зрежисована причина посміятися - це не тру сміх, несправжнє подовження життя.

На цьому тижні була на черговій політичній дискусії, організованій одним політичним фондом. Отримала, як то кажуть, купу лулзів. Особливо доставляв трохи відомий в інтернет-сферах стратег Сергій Дацюк. Переказувати немає сенсу, я просто про те, навіщо ж дивитися фільми, коли життя цікавіше. Причому я жодним чином не хочу сказати, що пан Дацюк дурень; просто, не знаю, в ситуації, яка є критичною за багатьма параметрами, в людей, яких доля привела до необхідності професійно займатися продукуванням відповідей, хід думок заходить у такі хащі, що не смішно це вже не може бути. В даному випадку все зводилося до, фігурально кажучи, жидомасонської змови і закликів і самим створити змову, для симетричної відповіді.

Як сказано, Дацюк не дурень і принаймні був притомний. На відміну від оцього:

Тож, як можна будувати банкову систему на негативних зв'язках ділових регуляцій? Кожна система, якщо хоче вижити, мусить бути саморегульованою, щоби збалансувати все, і злодійство також.

Таке злодійство бездарне, бо йде до своєї загибелі. Нема ніяких причин для руху капіталів з Кіпру в Україну. Україна зайшла в глухий кут. Німецький шлях-це добрі палиці, а італійський-червоні бригади. Ніяких позик, бо грошей забагато.


Є лише питання, що курив редактор, який прийняв таке для публікації на сайті. Що курив аффтар, я не питаю, бо в нього безспірно термінальна стадія зараження Naegleria fowleri. Але редактор... Невже ярличок "професор" (воно там підписалося як "професор") і присутність зовнішньо схожих на лівацькі закликів "ввести декларування купівлі дорогих іноземних автомобілів" виправдовує опублікування настільки очевидної брєдятіни? "Тим більше, що солома-це густо упаковані полімерні молекули глюкози аж до кристалічної соломи, а тому на сьогодні нас не з'їли мікроби." Ні, принаймні професора - все ж з'їли. А разом з ним вони з'їли більшість його коментописців, окрім двох, один з яких, наївний юнак, що досі вважає, що в статтях повинен бути зміст, і він його має віднайти, чесно написав, що нічого не зрозумів, а другий вже досяг нірвани "не в бровь, а в глаз" написав, що Х.К. Андерсен відпочиває.

Майже припинивши приділяти увагу політичній сфері (лише в тій мірі, як потрібно для роботи) і - відповідно до цього - читати тексти, що продукуються новинно-аналітичними сайтами, я лише іноді "вилажу" у світ політичних дискусій, в навколополітичну інформаційну сферу. Цього тижня порція реготу була... здорова?

Але, може, все-таки треба вибирати собі джерела реготу, які одночасно не б'ють десь з тилу, з підсвідомості, досить нехорошими передчуттями. Бо це все обличчя цієї країни.

Треба накачати собі американських комедій. Хто за мною, може почати з Idiocracy.
pray

Вікно у минуле

Відчуття досить дивне, навіть якесь відморожене викликає в мене споглядання цих двох сторінок:

640 Email Addresses of Businesses in Ukraine

і - ооооо -

Miscellaneous Ukrainian E-mail Addresses (An assorted list of email addresses from Ukraine found at
ktts.kharkov.ua.(129.69.8.13))


На першій дається інструкція:
The list of e-mail addresses of some business firms in Ukraine is like to phonebook. The e-mail is quite efficient tool of communication. In order to send the message from the USA to some local e-mail address in Ukraine, for example to yaro@trimex.chernovtsy.ua you need to use actually yaro%trimex.chernovtsy.ua@relay.ussr.eu.net and similarly for any local e-mail address of sort ?@?.?.ua (which should be transformed into ?%?.?.ua@relay.ussr.eu.net).
Best wishes in Business.

Тобто, навіть в і-мейлі мала місце бути заміна коліс у вагонах...

Але викладання просто списку розрізнених адрес (можливо, то було половина адрес, що реально юзалися в той час на території України) - це капєц :) В епоху інформаційного перевантаження сама думка викликає в мене головний біль :). Нещодавно я також десь нагребла інструкцію з користування Інтернетом. Там була наведена адреса, на яку треба було написати, аби у відповідь автоматично отримати список усіх сайтів, що існували.

Ви собі уявляєте?

Брама була серед перших трьох-п'яти сайтів, які я відвідала, залишившись восени 2000 р. під час поїздки Німеччиною разом з політичними фондами сама ув освітньому центрі фонду Фрідріха Науманна у містечку з населенням у 274 особи десь у Саксонії, коли всі інші поїхали кудись, а я залишилась через серйозну застуду з майже повною втратою голосу і відтак пізнала, що таке Інтернет.

З того часу Брама майже не змінилася (принаймні візуально). І вони натурально все ще постять якісь новини... І дбайливо зберігають список 640 бізнесових і-мейл адрес і колекцію просто адрес, які є. Афігєть.
curious fish

Надбання

Я фрік стосовно ручок (pen junkie). Наразі в мене з'явилося чудове надбання - ручка з надписом "пісуліна". Хотіла купити в людини, яка мені це показала, але отримала в подарунок. Це вірусний маркетинг чогось під назвою "КуйТБ", по ґуґлу поки що майже не знаходиться (канал? передача?).

В кожному разі. Була ще запальничка з надписом "спалахуйка", але я не палю.