typing

Альтернативно обдаровані

— саме ця фраза виникає в пам'яті, коли дізнаєшся, що в Гамериці все, що не машина, називається —

alternative transportation

А ви: громадський транспорт, громадський транспорт... Ваша громада — то альтернатива!

Це я готуюся до відльоту і шукаю, в яку б церкву ходити дві неділі, що я буду у Вашингтоні. Здається, знайшла. Головна сторінка сайту з мотто "One Church - Four Locations" щось невловимо нагадує ;). Дослідження їхніх подкастів в айтьюнз-стор видає зі списку ґєст-спікерів принаймні одного спікера, який пробігав вулицею Володимирською в Києві.

Подивимось :)
typing

Рідко реагую на актуальне, але.

Оце недавно читала, дуже сміялася і думала, як далеко пішло людство з того часу, прогрес, бла-бла-бла..

The judge, unsatisfied with this decision, withheld food, water, and toilet facilities from the jurors for three days. The jurors finally decided to return a not guilty verdict overall, and while the decision was accepted, the jurors were fined. One of the jurors appealed this fine, and Chief Justice Sir John Vaughn issued an historically-important ruling: that jurors could not be punished for their verdicts.


А ні фіга. Не пішло, принаймні в нас - http://gohatto-n.livejournal.com/234524.html

Найфіговіше, що в мене що далі, то більше починає формуватися ставлення "не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно". Якось економічно невигідно робити занадто різкі рухи в цій країні. Раніше було в кайф у щось гратися, а зара вік міркування ефективності задовбують... От і dali_bude десь в тому ж дусі реагує.

Нічого, може, мене попустить, а поки що - це просто пєар для тих, в кого якраз період різких рухів.
pray

Інтровертивне

Осьо йшла сьогодні вулицею, замислилася чогось над тим, що раніше я могла комусь сказати фразу "Ну хіба з тобою не буває такого, коли... [some element of personal experience]...." з повною надією, що мету, яку я вкладаю в даний комунікативний акт, буде виконано.

Тепер я аж ніяк в цьому не впевнена, оскільки іноді аж "оторопь" бере, наскільки інші люди мають відмінні реакції, часто вже на рефлекторному рівні, наскільки в них немає навіть відблиску того, як думаю і відчуваю я.

От, вибачайте за дурний приклад (тема огляду преси наразі така), ким треба бути, щоб бажати стати митником? Йти і ставати курсантом якоїсь митної академії... Або подаватися працювати в метро... [Заздалегідь прошу вибачення, якщо хтось із френд-офф або їхні родичі або кращі друзі є митниками або фанатами метробуду.]

Стрибнула до голови фраза з "Диявол носить Prada", ви тільки вдумайтеся: "I rarely say that to people... who aren't me...."

Але чого це я тут людям, who aren't me, щось таке розповідаю? :)

Все одно, всіх люблю, всі страшенно цікаві.
onward

А тим часом...

...знову була в Берліні.

 • Дьонер кебаб у забігайлівці під мостом/пероном Фрідріхштрасе нарешті подорожчав до трьох євро.

 • На Унтер ден Лінден відкрили філіал музею мадам Тюссо, до якого стоїть страшенна черга.

 • Ввечері на одній скамійці з великою пляшкою чогось вище за 20-градусне висять три американки. В п'яти метрах на іншій скамійці декілька хлопців; мова, що лунає - іспанська.

клікабельно і веде на більші розміри

neformaly_alexanderplatz

Collapse )
typing

Сьогодні (тобто вже вчора)

candles_for_morgunov


RIP, Валік Моргунов. Я не знала його особисто.
Йому було 25 років. 22 серпня він мав одружитися. Тиждень тому він купив машину.

Drive safely.

broken_glass
 • Current Mood
  morose morose
pray

Амазон задовбав

Він-то, взагалі, від початку був книжковий сайт. Тіко потім розжився іншими напрямами бізнесу.

І це стосовно книг є анегдод про те, що типу, один друг іншому про третього "а давай купимо йому книгу", а той у відповідь - "а навіщо, в нього ж уже є книга"...

Ну так от...

"As someone who has purchased women's watches from Amazon.com, you might be interested to know..."

Люди, невже не доходить???? Раз я вже півроку тому купила собі годинника, то в мене, принаймні на даний момент і на наступний рік чи два, ВЖЕ Є ГОДИННИК!!!
 • Current Mood
  annoyed annoyed
 • Tags
sad&bleak

Ну і про вибори ;)

Події мого зовнішнього та внутрішнього середовища за останні пару місяців призвели до того, що я стала приймати рішення, не зважаючи на "фактори, що їх треба взяти до уваги" (типу неприпустимість допущення до влади певної особи, через що треба голосувати за найбільш прохідного наступного кандидата). Я досягла нірвани такого стану, що (і в інших, не передвиборчих питаннях, і навіть насамперед в інших питаннях) починаю діяти так, як, мені здається, треба діяти, незалежно від того, як це вплине на інших людей, чи матиме це результат, що мені за це буде, хто на мене як за це подивиться і т.п.

Отже, на виборах київського міського голови я голосуватиму за Турчинова. Через те, що в цієї людини є адекватне розуміння того, що таке влада.

А на виборах до Київради я голосуватиму за блок Катеринчука. Через Ланового. Ото і все. Детальніше не маю часу і бажання заглиблюватися. Щодо самого Катеринчука на мера, імхо, поза всім іншим (відсутністю дотичного досвіду), він, кхм, не викликає в мене підозр на занадто підвищений інтелектуальний рівень ;).

5 причин, чому я не вважаю позицію "проти всіх" (aka "в сортах лайна не розбираюся") вартою того, щоб її дотримуватися:

1) Той, хто вказує на заплямованість списків, очевидно, сам є ідеальною людиною і повсякденно має справи (змушений інтерагувати) виключно з ідеальними людьми. Зрозуміло, що є градації, але.
2) Якщо з'явиться СПРАВДІ ІДЕАЛЬНИЙ кандидат, гадаю, йому не обійтися без масованої реклами і т.п. Але, щоб показати, що на мене дурна реклама не діє, я за нього все одно не проголосую. Як там, назло кондуктору куплю квиток і піду пішки. (Тлумачення - кількість і якість реклами нічого ні про що не каже.)
3) Хтось справді вважає, що навіть якщо 49% виборців не прийдуть на дільниці, це примусить отих, поточних, над чимось замислитися? Над чим? І що їм на це робити - п'якати?
4) Те, що я активний громадянин, не означає, що я в ході повзучої пропаганди мушу долучитися ще однією цифіркою до абстрактного числа "проти всіх".
5) Те, що я несу відповідальність за ВСІ ДІЇ "меншого зла", якщо я за нього проголосувала, така ж фігня, як і те, що я відповідальна за всі дії людини, якій я, скажімо, сплатила гроші за якусь послугу, а вона потім пішла, за ці гроші купила пістолета та вбила когось.

Відповідальність за свої дії кожен несе сам.
 • Current Music
  Hillsong United, "You'll Come"
 • Tags
onward

Теоретично-державно-правове

Одразу дисклеймер: мені, скоріше за все, бракує історичних знань для того, аби вважати ті висновки, які я тут збираюся робити, залізно обгрунтованими, але така наша доля - робити висновки чи приймати рішення за відсутності достатньої інформації. Але я нє чєрвь нічтожний і право маю. На думку, себто.

Отже, зовсім невеличке заглиблення у певні історичні сфери вкупі з теж невеличким черговим заглибленням у питання теорії держави і права (напередодні державних іспитів), особливо питання форм правління, на фоні нашої безперервної конституційної реформи з її суперечками навколо того, що краще - президентсько-парламентська чи парламентсько-президентська форма, - наводить мене на думку, що демократія - це не більше ніж ілюзія. Навіть і в монархіях бували випадки, коли монархи були змушені до зречення народним невдоволенням (чим не вибори) або були змушені під тиском того ж невдоволення змінювати щось у своєму способі дій. Регенти, сірі й не сірі кардинали і т.п. мали наслідком те, що часто далеко не формальний правитель був правителем реальним. Але рішення треба було нашіптувати та підказувати, а це вже переговорний процес. "Абсолютні" монархи мусили зважати на впливових аристократів - чим тобі не Рада Федерації? Те, що зарвавшомуся принцові можна було стяти голову, траплялося хіба що у крайніх випадках, а до настання цього крайнього випадку (який у демократії чи майже-демократії може набути форми революції) - це переговори, впливи і т.п. Керівники будь-якого рівня, які вважають, що вони справді повністю контролюють те, що відбувається під ними (і навіть коли така ціль експліцитно ставиться і підлеглі під нею принаймні формально підписуються), гірко помиляються.

Хтось із вас обирав Балогу? А хтось зможе заперечити, що на загальний стан в країні ця персона останнім чином дуже сильно, можна сказати визначально впливала? То яка це, пардон, демократія? Вилазить хтось звідкілясь і виявляється ключовою фігурою, через яку спотикається купа процесів.

До чого це я? Демократія, монархія, аристократія - ілюзії. Влада споконвіку реалізовувалася енною кількістю людей, які виникали по різних точках суспільного простору - скажімо так, невідомо звідки, - коли у відповідності до формальних процесів, а коли всупереч і поза ними. Зафіксована форма правління до цього має дуже малий стосунок. Найближче до цього, можливо, таки-так стоїть аристократія/олігархія. Може, саме тому Аристотель і вказував на аристократію як на найкращу форму правління, - він просто відчував, що тільки у відповідності до цієї моделі речі й відбуваються, що це і є реальність. Я включила аристократію до списку ілюзій через те, що ілюзією є те, що це коло осіб якось окреслене і контрольоване.

Це все було і буде поза межами наших свідомих зусиль.